Warszawa – terminy szkoleń z fizjoterapii

Zachęcamy do zapoznania się z naszą przygotowaną ofertą: kursy dla fizjoterapeutów 2017
Rozpocznij studia – sprawdź różne harmonogramy.
Znajdź nas w Warszawie – mapa:

 

Studia w Warszawie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której są dostępne m.in. kursy dla fizjoterapeutów w Warszawie. Aby zapewnić uczestnikom naszych warsztatów profesjonalne zajęcia, które zagwarantują im zdobycie niezbędnej wiedzy do pracy w tym zawodzie, umożliwiamy udział w wielu szkoleniach zorganizowanych w różnych miejscach w różnych terminach. Tak, aby każdy był w stanie dopasować się do naszego harmonogramu. Dowiedz się więcej jak wygląda nasza fizjoterapia. Kursy organizowane przez International Academy of Manual Medicine to połączenie pasji, zaangażowania i solidnej dawki wiedzy.

Nasze zajęcia prowadzone są przez wybitnych specjalistów, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem, sprawiają, że wiedza przekazywana przez nich nie jest tylko teorią. Tysiące godzin przepracowane przez naszych wykładowców, dają im status wybitnych specjalistów w kwestii metody FDM. Kurs ten ma na celu przedstawienie uczestnikom, technik używanych podczas korzystania z tej metody, ale także przekazanie wiedzy teoretycznej na temat innowacyjnej metody Fascial Distortion Model.

Nasze studia fizjoterapeutyczne w Warszawie to niecodzienna okazja na zdobycie cennej wiedzy jak i doświadczenia z dziedziny rehabilitacji. Możliwość uczestnictwa w kursach oraz zadawania pytań ludziom, którzy mierzą się z najróżniejszymi przypadkami każdego dnia, jest bezcenna. To czyni nasze zajęcia wyjątkowymi. W przeciwieństwie do wielu szkoleń podczas, których przekazywana jest wiedza książkowa, w International Academy of Manual Medicine prelegentami są tylko i wyłącznie ludzie, którzy zbierali swoje doświadczenie zawodowe latami.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów fizjoterapii. Warszawa jako największe polskie miasto ma wysokie zapotrzebowanie na specjalistów z każdej dziedziny, w tym fizjoterapeutów i rehabilitantów. W celu zapewnienia na polskim rynku wysokiej klasy specjalistów, oferowane przez nas kursy spełniają wszelkie europejskie wytyczne i są zgodne z filozofią FDM. Pozwoli to na zwiększenie ilości osób, które będą w stanie pomagać ludziom z najróżniejszymi schorzeniami, generującymi ból.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie tego jak wyglądają nasze studia, fizjoterapia w naszej Akademii, czy ogólnie metoda FDM, gorąco zachęcamy do wysyłania zapytań oraz kontaktu z nami. Nasz zespół chętnie odpowie na zadane pytania oraz rozwieje wszelkie wątpliwości. W przypadku chęci zyskania większej ilości informacji na temat oferowanych przez nas kursów w Warszawie, a także w całej Polsce, zapraszamy do kontaktu!