Warszawa – terminy szkoleń z fizjoterapii

Zachęcamy do zapoznania się z naszą przygotowaną ofertą: kursy dla fizjoterapeutów 2017
Rozpocznij studia – sprawdź różne harmonogramy.
Znajdź nas w Warszawie – mapa:

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły oraz harmonogramem zajęć organizowanych w wielu miejscach w Polsce, m.in. w Warszawie. Wybierz miasto, najodpowiedniejszy dla siebie termin i zdobądź wykształcenie w zakresie fizjoterapii!

Nasze kursy

Jeśli interesuje Cię innowacyjna metoda fdm kurs fizjoterapii, który oferujemy, jest strzałem w dziesiątkę! Wybierając kierunek fizjoterapia kursy w naszej  szkole International Academy of Manual Medicine sprawią, że poznasz nie tylko zagadnienia teoretyczne związane z zawodem fizjoterapeuty, ale przede wszystkim rozwiniesz praktyczne umiejętności potrzebne do niesienia pomocy przyszłym pacjentom. Kursy dla fizjoterapeutów w International Academy of Manual Medicine prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych praktyków. Nasi prelegenci, dzięki doświadczeniu w zawodzie gromadzonemu latami, są inspirującymi nauczycielami, którzy przekażą Ci wiedzę w przystępny sposób i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie dotyczące metody fdm. Jeżeli ciekawią Cię tego typu kursy fizjoterapia jako kierunek pozwoli Ci na zdobycie wszelkich potrzebnych informacji na temat metody Fascial Distortion Model.

Tutaj nas znajdziesz!

Jednym z miast, w którym organizujemy studia fizjoterapia jest Warszawa. Szkoła International Academy of Manual Medicine działa na terenie całego kraju, oferując szkolenia z zakresu fizjoterapii i metody FDM w różnych miastach. Możesz uczęszczać na zajęcia zarówno w Warszawie, jak i w Katowicach, Gdańsku, Łodzi czy w Białymstoku i innych lokalizacjach. Nasze studia mają zróżnicowany harmonogram, dlatego też możesz dopasować termin wykładów do swoich preferencji i możliwości. Każdy kurs, niezależnie od lokalizacji, dostarczy Ci solidną dawkę wiedzy i przysporzy okazji do wypróbowania swych sił w praktyce!

Metoda FDM

International Academy of Manual Medicine oferuje szkolenie w zakresie nowoczesnej metody Fascial Distortion Model, które polega na przekazaniu kompendium wiedzy teoretycznej popartej praktyką. Każde zagadnienie przedstawiane jest przez specjalistów fizjoterapii. Metoda FDM to typ terapii manualnej, która daje niezbędne narzędzia i techniki, dzięki którym fizjoterapeuta może zlokalizować i usunąć wszelkie dolegliwości bólowe pacjenta. Jest to innowacyjna metoda, która sprawia, że rehabilitacja staje się jeszcze bardziej skuteczna.

Twój zawód: fizjoterapeuta

Według ostatnich badań Polska jest jednym z najszybciej starzejących się społeczeństw w Europie. To między innymi dlatego kierunek fizjoterapia jest tak atrakcyjny, ponieważ wykształcenie w zakresie fizjoterapii daje ogromne szanse dla naszych absolwentów na rynku pracy. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób potrzebuje specjalistycznej terapii, a więc jako rehabilitant nie narzekałbyś na brak interesujących zleceń i rozwoju zawodowego. Poznaj nowoczesną fizjoterapię, która nie tylko diagnozuje i zwalcza symptomy problemu, ale przede wszystkim dociera do jego przyczyn i neutralizuje urazy.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Studia w Warszawie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której są dostępne m.in. kursy dla fizjoterapeutów w Warszawie. Aby zapewnić uczestnikom naszych warsztatów profesjonalne zajęcia, które zagwarantują im zdobycie niezbędnej wiedzy do pracy w tym zawodzie, umożliwiamy udział w wielu szkoleniach zorganizowanych w różnych miejscach w różnych terminach. Tak, aby każdy był w stanie dopasować się do naszego harmonogramu. Dowiedz się więcej jak wygląda nasza fizjoterapia. Kursy organizowane przez International Academy of Manual Medicine to połączenie pasji, zaangażowania i solidnej dawki wiedzy.

Nasze zajęcia prowadzone są przez wybitnych specjalistów, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem, sprawiają, że wiedza przekazywana przez nich nie jest tylko teorią. Tysiące godzin przepracowane przez naszych wykładowców, dają im status wybitnych specjalistów w kwestii metody FDM. Kurs ten ma na celu przedstawienie uczestnikom, technik używanych podczas korzystania z tej metody, ale także przekazanie wiedzy teoretycznej na temat innowacyjnej metody Fascial Distortion Model.

Nasze studia fizjoterapeutyczne w Warszawie to niecodzienna okazja na zdobycie cennej wiedzy jak i doświadczenia z dziedziny rehabilitacji. Możliwość uczestnictwa w kursach oraz zadawania pytań ludziom, którzy mierzą się z najróżniejszymi przypadkami każdego dnia, jest bezcenna. To czyni nasze zajęcia wyjątkowymi. W przeciwieństwie do wielu szkoleń podczas, których przekazywana jest wiedza książkowa, w International Academy of Manual Medicine prelegentami są tylko i wyłącznie ludzie, którzy zbierali swoje doświadczenie zawodowe latami.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów fizjoterapii. Warszawa jako największe polskie miasto ma wysokie zapotrzebowanie na specjalistów z każdej dziedziny, w tym fizjoterapeutów i rehabilitantów. W celu zapewnienia na polskim rynku wysokiej klasy specjalistów, oferowane przez nas kursy spełniają wszelkie europejskie wytyczne i są zgodne z filozofią FDM. Pozwoli to na zwiększenie ilości osób, które będą w stanie pomagać ludziom z najróżniejszymi schorzeniami, generującymi ból.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie tego jak wyglądają nasze studia, fizjoterapia w naszej Akademii, czy ogólnie metoda FDM, gorąco zachęcamy do wysyłania zapytań oraz kontaktu z nami. Nasz zespół chętnie odpowie na zadane pytania oraz rozwieje wszelkie wątpliwości. W przypadku chęci zyskania większej ilości informacji na temat oferowanych przez nas kursów w Warszawie, a także w całej Polsce, zapraszamy do kontaktu!